close
چت روم
علمي

  • تبادل بنر

!!WoW!!

  • آخرین ارسال های انجمن

موبايل براي مغز زيان دارد

محققان روي دو نوع از تومورهاي مغزي و روي بيماراني که بيش از 10 سال، هر ماه دو الي دو ساعت و نيم با تلفن صحبت کرده بودند مطالعاتي انجام دادند.
به نوشته «تهران امروز»، نتيجه بررسي‌ها نشان داد ارتباط آشکاري ميان استفاده تلفن همراه و رشد اين دو نوع تومور وجود ندارد. با اين حال دانشمندان مشاهده کردند در ميان افرادي که زياد با تلفن همراه خود حرف مي‌زنند احتمال رشد 40 درصد glioma و 15 درصدي meningioma بيشتر است.
به گفته محققان بهتر است براي اثبات تأثيرات استفاده زياد از تلفن همراه روي سلامتي افراد مطالعات عميق تري صورت بگيرد.
اين پژوهش به منظور مشخص کردن ارتباط ميان تلفن همراه و امکان رشد تومورهاي مغزي در 13 کشور استراليا، کانادا، دانمارک، فنلاند، بريتانيا، فرانسه، آلمان، اسرائيل، ايتاليا، ژاپن، نيوزلند، نروژ و سوئد انجام گرفت.

برچسب‌هابرچسب ها: علمي ,نكات علمي ,نكات جالب علمي ,

عطر فروشی ها این ۱۰ نکته را هرگز به شما نمی گویند !!!

pic

نکاتی که موقع خرید وسایلی که همیشه به آنها نیاز دارید باید بدانید اما خیلی از آنها را نمی‌دانید. رازهای بزرگی که شاید فقط فروشندگان و گروه کمی از آن خبر داشته باشند اما ما همه آنها و البته مهم‌ترینشان را از زبان همین افراد به شما منتقل می‌کنیم تا از این به بعد با آگاهی کامل برای انتخاب‌هایتان تصمیم‌گیری کنید. انتخابی که با توجه به زمان و هزینه‌ای که قرار است برایتان داشته باشد، به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب...

برچسب‌هابرچسب ها: ,

تقويت كننده هاي مغز

براي مغز بخوريد!

 

آيا شماره تلفن يا اسم كسي را فراموش كرده ايد آيا نمي دانيد كه كليدها را كجا گذاشته ايد احتمالاً همه تقصيرها را به گردن ژنتيك سن يا زندگي پرمشغله خود انداخته ايد نگاهي به رژيم غذايي خود بيندازيد آنچه كه مي خوريد روي تمركز تصميم گيري راحت و سريع شما اثر مي گذارد، سطح هوش حافظه و زمان عكس العمل شما و حتي پيري زود رس مغز به رژيم غذايي وابسته است.

اساس مغز:

 

ادامه مطلب...

برچسب‌هابرچسب ها: ,

صفحات